Dekoracje światłem - tworzymy niepowtarzalną atmosferę

Efekt "H2O LED" - projekcja efektu falującej wody

Reflektory a właściwie projektory efektu wody to obecnie jeden z najbardziej poszukiwanych efektów wizualnych na imprezach, w których z pewnych względów nie możemy (lub nie chcemy) zastosować oświetlenia dyskotekowego. Efekt falującej wody tworzy bardzo miły i relaksujący widok w kilku dostępnych kolorach.

Projekcja efektu wody może odbywać się na ścianach, suficie lub podłodze w zależności od potrzeb.
Możemy łączyć kilka projektorów w szeregu aby pokryć tym efektem całe ściany lub wykorzystać go tylko miejscowo, np. w celu oświetlenia kluczowych miejsc przyjęcia, np. miejsce gdzie siedzą Państwo Młodzi i/lub oświetlić dodatkowe stoły z przekąskami/alkoholem.

Nasze projektory efektu wody H2O LED mają dwa rodzaje soczewek 34° oraz 52°. Dodatkowo zawsze musimy pamiętać o odpowiednio dużej odległości takiego projektora od elementu, który chcemy nim oświetlić. Projektory te nie wymagają dodatkowego sterowania DMX i mogą funkcjonować całkowicie samodzielnie.

Efekt "Monograms & Gobos" - projekcja monogramów

Projektory monogramów, tzw. efektu gobo, służą do wyświetlania indywidualnie zaprojektowanych kształtów (np. imion), na ścianie lub parkiecie. Wyświetlane kształty moga być statyczne lub delikatnie obracać się wokół własnej osi. Obecnie stosujemy mniejsze projektory typu LED.

Oświetlenie "Up-Lighting" - reflektory dekoracyjne LED (RGB) oraz listwy LED.

Reflektory LED składają się z diod w kolorach RGB, czyli czerwonym, zielonym i niebieskim.Reflektory LED zużywają bardzo mało prądu, jednocześnie emitując sporą ilość światła. Dzięki mieszaniu tych 3 kolorów (RGB) możemy uzyskać dowolny kolor.

Sterowanie urządzeniami odbywa się za pomocą podłączonego kontrolera DMX, automatycznie lub ręcznie. Reflektory zwykle są porozkładane po obwodzie ścian pomieszczenia a połączenia kablowe wyeliminowane są do minimum. Zasilanie zwykle biegnie wraz z kablami sterującymi od jednego reflektora do następnego.

Oświetlenie LED musi być zastosowane w sytuacjach gdy tradycyjne reflektory zbyt bardzo obciążają instalację elektryczną lokalu. Dodatkowo reflektory LED nie nagrzewają się eliminując potencjalne zagrożenie pożarem lub oparzenia się osób znajdujących się w bliskiej odległości.

Taniec w chmurach - wytwornica dymu ciężkiego

Oferujemy do wynajęcia wytwornicę dymu przypodłogowego, która wykorzystywana jest głównie do produkcji dekoracyjnego dymu podczas pierwszego tańca Młodej Pary. Zapraszamy do wynajęcia wytwornicy wraz z obsługą. Nasza wytwornica jest dużej mocy (1500W) i wyrzuca dym na odległość do 5m.